O mnie

Zapraszam na refleksoterapię, czyli masaż, czyli terapię czyli zabieg, a dokładnie na serię zabiegów refleksologicznych. Refleksologia nie jest „techniką jednego zabiegu”. Tak jak i nasze życie nie jest „życiem jednego dni”. Wiele dolegliwości i zmian, rozwija się i narasta latami, dlatego jeden zabieg „nie może zdziałać cudów”.

 

Skąd pomysł właśnie na to – banalnie, los postawił mnie na zakręcie życia zawodowego i trafiłam na zabieg akupresury stóp, było to niesamowite, a wiedza terapeuty i to co potrafił odczytać ze stóp i jak pomóc poprzez zabieg fascynujące. Zaczęłam interesować się, szukać, czytać. A w pamięci zawsze miałam, że należy chodzić boso po trawie, że to zdrowe. I tak trafiłam do Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej w Warszawie (The International Academy of Reflexology and Meridian Therapy). Ukończyłam wszystkie trzy stopnie refleksologii stóp, a po zdanym egzaminie uzyskałam tytuł zawodowy refleksolog. Zaczęłam praktykę, ale przecież to mało więc w ww Akademii ukończyłam szkolenie: refleksologia twarzy i głowy, a w Międzynarodowym Studium Refleksoterapii – szkolenie: refleksologia estetyczna twarz - japoński lifting odmładzający.

 

Obecnie uczęszczam na siedmioczęściowe szkolenie z zakresy Tradycyjnej Medycyny Chińskiej bo właśnie tam to wszystko ma swój początek. Jak widać to wciąga i do tego działa, dlatego staram się rozwijać oraz wzbogacać swoją wiedzę i umiejętności dla Państwa.

Patrycja Nowak